تعمیر فور آزمایشگاهی

شرکت رازی تجهیز خدمات تعمیر آون ( فور ) فن دار، همرفتی، خلاء، آون کوره ای را از تمامی برندها را به تمامی آزمایشگاه های سراسر کشور ارائه می کند .

اگرچه دستگاه آون ( فور ) به ظاهر شبیه دستگاه انکوباتور است اما تفاوت های بسیاری با دستگاه انکوباتور دارد ، دستگاه انکوباتور برای دمای حداکثر 65 درجه طراحی شده است و دقت دما در دستگاه انکوباتور بسیار مهم است

در صورتی که دستگاه آون برای دما های بالا طراحی شده و دقت دما در این دستگاه معمولا با اختلاف 10 درجه است که ضروری است آزمایشگاه ها در هنگام خرید به این نکته توجه نمایند .

مهم ترین نکاتی که در استفاده از دستگاه آون ( فور ) باید رعایت گردد به شرح ذیل است :

1 –   چناچه تجهیزات و وسایلی که درون دستگاه قرار می دهید خیس هستند آنها را در یک سینی استیل گذاشته سپس درون دستگاه قرار دهید .

2 – از ریختن آب و مایعات بر روی دستگاه خودداری شود ، چناچه اگر بر روی دستگاه آب یا مایعات ریخت اتصال برق را قطع کنید و تا خشک شدن کامل دستگاه ( 24 ساعت ) از آن استفاده نکنید .

3 – هرگز و هرگز تا اتمام کار دستگاه محل کار را ترک نکنید .

4 – حتما دستگاه را به یک پریز برق مجزا بزنید ، یعنی اینکه از پریز برقی که دستگاه به آن متصل است وسیله دیگری به برق نباشد ( از 3 راهی برق استفاده نکنید ) .

5 –  از پریز برقی که دستگاه را به آن میزنید اطمینان حاصل کنید ( سیم ها و پریز برق پوسیده نباشند ) .

در صورت بروز هرگونه ایراد و خرابی در دستگاه مانند ترموستات ، المنت ، سیم کشی ، عایق و موتور فن دستگاه می توانید با شرکت رازی تجهیز تماس بگیرید .

برای ادامه مطلب کلیک کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

برچسب ها :

تعمیرات آون آزمایشگاهی ، تعمیر فور آزمایشگاهی ، سرویس آون آزمایشگاه ، سرویس فور آزمایشگاه ، عیب یابی دستگاه فور آزمایشگاه ،

آون آزمایشگاهی