search

فروش دستگاه ورک استیشن آزمایشگاهی

فروش ورک استیشن آزمایشگاهی

فروش دستگاه ورک استیشن آزمایشگاهی

فروش دستگاه ورک استیشن آزمایشگاهی

دستگاه ورک استیشن یا هود pcr workstation در واقع دستگاهی است  که به عنوان یک فضای کاری تمیز برای انجام آزمایش های کاربران مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه ورک استیشن همانطور که از نام آن پیداست یک فضایی است تا کاربر با اطمینان بیشتری از عدم آلودگی نمونه و آزمایشات درون بتواند کار کند .

هود pcr از 3 جناح محصور شده و دارای درب است  تا کاربر در زمان کارنکردن با آن بتواند درب آن را ببندد . دستگاه ورک استیشن با توجه به نیاز کاربر می تواند در اندازه های مختلف و با کاربری های متفاوت طراحی شود اما به این نکته باید توجه داشت که به طور کلی ورک استیشن بر خلاف هود لامینار جریان گردش هوا ندارد . برای پاکسازی و آلوده نشدن تجهیزات و مواد داخل ورک استیشن از لامپUV استفاده می شود.

دستگاه ورک استیشن(workstation) توسط شرکت رازی تجهیز تولید شده دارای لامپ UV،تایمر تنظیم UV ، لامپ فلوروسنت ، پریز برق ، جای سمپلر و جای رک است .دستگاه ورک استیشن در واقع یک هود آزمایشگاهی است این دستگاه طراحی و تولید اختصاصی شرکت رازی تجهیز دارای یکسال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش است . شرکت رازی تجهیز تولید کننده انواع تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی با ضمانت یک ساله و خدمات پس از فروش. همچنین این شرکت متخصص تعمیر انواع تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی و عرضه کننده انواع فیلتر هپا می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.