search

تعمیر دستگاه آون آزمایشگاهی

تعمیر آون آزمایشگاهی

تعمیر دستگاه آون آزمایشگاهی

دستگاه oven (فور) دستگاهی است که از طریق گرمای خشک و عمل استریلیزاسیون تجهیزات و وسایل فلزی و شیشه ای آزمایشگاهی را انجام می دهد. دما قابل تنظیم در این دستگاه از 2۵ درجه سانتیگراد تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد است که توسط کاربر قابل تنظیم است.

دمای مناسب جهت استریل کردن وسایل معمولاً بین ۱۶۰ تا ۱۸۰ درجه سانتیگراد و مدت آن 2 الی 4 ساعت است برای خشک کردن وسایل معمولا از دمای کمتر از ۱۰۰ درجه سانتیگراد استفاده می شود. به طور کلی دو دستگاه برای عمل استریلیزاسیون تجهیزات و وسایل وجود دارد:

1 اتوکلاو 2 آون (فور) تجربیات زیست شناسان نشان داده است که جریان گرم و خشک (آون یا فور) نمی تواند تمامی میکروارگانیسم ها

از جمله پریون واندواسپور باکتری ها را از بین ببرد . در جایی که نیاز به استریل کردن با ضریب اطمینان بالا وجود دارد باید از اتوکلاو استفاده کرد. اما در جاهایی که ممکنه بخار آب داغ به ساختار آلیاژی فلزات آسیب وارد کند و یا برای مثال زنگ‌زدگی وسایل جراحی و یا کند شدن لبه تیز اسکالپ ها شود از آون یا فور استفاده می شود.

شرکت رازی تجهیز خدمات تعمیر انواع دستگاه oven دیجیتال ، دستی ، فن دار و معمولی را به آزمایشگاه های سراسر کشور ارائه می دهد .

شرکت رازی تجهیز تعمیرات انواع فور یا oven را در اسرع وقت با کمترین هزینه با بهترین کیفیت انجام میدهد.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

با ما تماس بگیرید