search

تعمیرات هود آزمایشگاهی

تعمیر هود آزمایشگاهی

تعمیرات هود آزمایشگاهی

تعمیرات هودهای آزمایشگاهی جزو اساسی ترین تجهیزات آزمایشگاهی از لحاظ ایمنی کاربران در برابر گازهای خطرناک زیستی و ذرات معلق مانند قارچ ها و باکتری ها و انواع ویروس محافظت می کند. و در برخی از هودهای محافظت از نمونه داخل کابین در برابر آلاینده های موجود در محیط معیار قرار میگیرد

البته باید به این نکته اساسی دقت کرد که هود به تنهایی قادر به تصفیه هوا نیست و استفاده از فیلتر استاندارد می تواند ما را به نتیجه مطلوبی برساند.

امروزه فیلتر های متفاوتی در بازار موجود می باشد در ابعاد و اندازه و کاربردهای متفاوت که بسته به نوع نیاز و استفاده کاربر تولید شده است.

در این مقاله می خواهیم فیلتر هپا h13 که جزو پرکاربردی ترین فیلتربرای تصفیه هوا به شمارمی آید این فیلتر به دلیل الیاف میکرو فایبرگلاس استفاده شده در ساخت و نوع طراحی آن توسط فول آلمنیومی نگه داشته می شوند و چین های کم عمق که باعث عبور راحت جریان هوایی در آن می شود منحصر به فرد است.

شرکت رازی تجهیز با استفاده از به روزترین تجهیزات زمینه تعمیر دستگاه های آزمایشگاهی و تعمیرات هود آزمایشگاهی و همچنین فروش انواع فیلترهپا در ابعاد و اندازه های متفاوت این امکان را فراهم آورده است که با تمام آزمایشگاه های سراسر کشور در خدمات ارائه دهد.

با ما تماس بگیرید

مارا در اینستاگرام دنبال کنید.