تعمیر بن ماری

شرکت رازی تجهیز خدمات تعمیر بن ماری در انواع آبی و خشک ، دارای همزن مغناطیسی و شیکر ، سرد و گرم از تمامی برندها را انجام می دهد.

بن ماری (ben marie ) واژه ای اصالتا فرانسوی است، در زبان انگلیسی به این دستگاه water bath  می گویند، سالهاست شرکت های تولید کننده در این دستگاه جایگاهی برای ریختن آب قرارداده اند.  در همان جایگاه می توان به جای آب بلاک های آلومینومی قرار داد تا عملاً دستگاه از water bath  به hot block  تغییر کند و همچنین در نوآوری جدیدی به جای آب از قرص های آلومینیومی استفاده می شود .

مهم ترین نکاتی که در دستگاه بن ماری باید رعایت کرد این است که هنگام آب ریختن درون دستگاه کاربران توجه داشته باشند آب به هیچ وجه به داخل صفحه کلید دستگاه و قسمت های برقی آن نریزد و احیاناً اگر ریخت بلافاصله دستگاه را از برق جدا کرده و تا خشک شدن کامل آن صبر نمایند و نکته دیگر این است که به جای آب شهر از آب مقطر استفاده شود تا از رسوب بستن آب کف دیگ بن ماری جلوگیری گردد.

قطعاتی که در دستگاه بن ماری خراب می شود معمولا بیشتر مواقع المنت گرم کننده دستگاه و یا ترموستات کنترل کننده حرارت دستگاه است که در صورتی که برای شما همچین مشکلی به وجود آمد می توانید از طریق تماس با شرکت رازی تجهیز آنرا مرتفع نمایید. و همچنین این موضوع شامل دستگاه هایی که دارای همزن و یا شیکر هستند نیز می گردد.

  • خرابی المنت